Kontakt

Telefon

+48 77 443 15 50

FAX

+48 77 443 15 50

Napisz do nas

biuro@rgl.com.pl

Spedycja

Kierownik działu spedycji

Łukasz Cieślik

lukasz.cieslik@rgl.com.pl
Mobile: +48 577 966 588
Tel/Fax: +48 77 443 15 50

Spedytorzy

Fabian Straube

fabian.straube@rgl.com.pl
Mobile: +48 577 930 566
Tel/Fax: +48 77 443 15 50

Paweł Szpala

pawel.szpala@rgl.com.pl
Mobile: +48 577 866 177
Tel/Fax: +48 77 443 15 50

Robert Bartela

robert.bartela@rgl.com.pl
Mobile: +48 577 899 699
Tel/Fax: +48 77 443 15 50

Piotr Sobota

piotr.sobota@rgl.com.pl
Mobile: +48 577 930 099
Tel/Fax: +48 77 443 15 50

Natalia Bajko

natalia.bajko@rgl.com.pl
Mobile: +48 577 930 085
Tel/Fax: +48 77 443 15 50

Paweł Jeziorski

pawel.jezior@rgl.com.pl
Mobile: +48 577 930 533
Tel/Fax: +48 77 443 15 50

Rafał Galla

rafal.galla@rgl.com.pl
Mobile: +48 577 930 899
Tel/Fax: +48 77 443 15 50

Marcel Sojka

marcel.sojka@rgl.com.pl
Mobile: +48 577 930 004
Tel/Fax: +48 77 443 15 50

Ewa Skibińska

ewa.skibińska@rgl.com.pl
Mobile: +48 577 930 075
Tel/Fax: +48 77 443 15 50

Sandra Ryszkiewicz

sandra.ryszkiewicz@rgl.com.pl
Mobile: +48 577 930 050
Tel/Fax: +48 77 443 15 50

Julia Śliwińska

julia.sliwinska@rgl.com.pl
Mobile: +49 1516 385 24 51
Tel/Fax: +48 77 443 15 50

Transport

Kierownik działu transportu

Łukasz Niestrój

lukasz.niestroj@rgl.com.pl
Mobile: +48 530 000 011
Tel/Fax: +48 77 443 15 50

Oleksandra Taran

oleksandra.taran@rgl.com.pl
Mobile: Tel +48 577 930 044
Tel/Fax: +48 77 443 15 50

Księgowość

Angelika Morcinek

angelika.morcinek@rgl.com.pl
Mobile : +48 577 930 001
Tel/Fax: +48 77 443 15 50

Anna Ożóg

anna.ozog@rgl.com.pl
Mobile: Tel +48 577 930 025
Tel/Fax: +48 77 443 15 50

Agnieszka Kulig

agnieszka.kulig@rgl.com.pl

Tel/Fax: +48 77 443 15 50

Kontakt

Dane kontaktowe

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, skontaktuj się z nami. 

ul. Krakowska 28a, 45-018 Opole, Polska

Napisz

Do nas

Pozostańmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj ekskluzywne oferty, których nie znajdziesz nigdzie indziej, tylko bezpośrednio w swojej skrzynce odbiorczej!