Kontakt

Telefon

+48 77 443 15 50

FAX

+48 77 443 15 50

Napisz do nas

biuro@rgl.com.pl

Spedycja

Kierownik działu spedycji

Łukasz Cieślik

mgr. Łukasz Cieślik
lukasz.cieslik@rgl.com.pl
Mobile: +48 577 966 588
Tel/Fax: +48 77 443 15 50

Yevhenii Mashyn

mgr.  Yevhenii Mashyn
yevhenii.mashyn@rgl.com.pl
Mobile: Tel +48 577 930 044
Tel/Fax: +48 77 443 15 50

Marcel Sojka

mgr.  Marcel Sojka
marcel.sojka@rgl.com.pl
Mobile: +48 577 930 004
Tel/Fax: +48 77 443 15 50

Andrzej Trembulak

mgr.  Andrzej Trembulak
andrzej.trembulak@rgl.com.pl
Mobile: +48 577 930 065
Tel/Fax: +48 77 443 15 50

Mateusz Bartnik

mgr.  Mateusz Bartnik
mateusz.bartnik@rgl.com.pl
Mobile: +48 577 930 099
Tel/Fax: +48 77 443 15 50

Kamil Poręba

mgr.  Kamil Poręba
kamil.poreba@rgl.com.pl
Mobile: +48 577 930 044
Tel/Fax: +48 77 443 15 50

Dyspozytorzy

Łukasz Niestrój

mgr. inż. Łukasz Niestrój
lukasz.niestroj@rgl.com.pl
Mobile: +48 530 000 011
Tel/Fax: +48 77 443 15 50

Magdalena Skowrońska

mgr.  Magdalena Skowrońska
magdalena.skowronska@rgl.com.pl
Mobile: Tel +48 577 930 002
Tel/Fax: +48 77 443 15 50

Księgowość

Galyna Jurkowska

mgr.  Galyna Jurkowska
galyna.jurkowska@rgl.com.pl
Mobile : +48 577 930 001
Tel/Fax: +48 77 443 15 50

Monika Pawełczak

mgr.  Monika Pawełczak
monika.pawelczak@rgl.com.pl
Tel/Fax: +48 77 443 15 50

Viktoriia Shtefan

mgr.  Viktoriia Shtefan
viktoriia.shtefan@rgl.com.pl
Tel/Fax: +48 77 443 15 50

Kontakt

Dane kontaktowe

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, skontaktuj się z nami. 

ul. Krakowska 28a, 45-018 Opole, Polska

Napisz

Do nas

Pozostańmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj ekskluzywne oferty, których nie znajdziesz nigdzie indziej, tylko bezpośrednio w swojej skrzynce odbiorczej!